Tradičný autokemp

Tradičný autokemp

Autocamping Tatranská Štrba sa nachádza v prekrásnej prírode v bezprostrednej blízkosti  Vysokých Tatier v obci Tatranská Štrba. Výhodou autocampingu je najmä jeho poloha.  Je vzdialený len 7 minút pešej chôdze od vlakovej stanice Štrba, kde stoja všetky rýchliky z Bratislavy a Košíc. Taktiež sa na stanici nachádza ozubnicová železnica, alebo po domácky povedané Zubačka, pomocou ktorej sa dostanete priamo na Štrbské Pleso, kde začínajú mnohé turistické chodníky. Tiché a príjemné prostredie Vám vytvorí nezameniteľné zážitky s nočnou oblohou. Pre dobrodruhov ktorý radi trávia voľné chvíle v prírode tu máme pripravené miesta na stanovanie, miesta na karavany ale takisto sa v kempe nachádzajú aj chatky určené na ubytovanie.

Stany – karavany

Stany môžete postaviť na rozsiahlej trávnatej ploche ktorá je vždy upravená a odparkovanie vášho dopravného prostriedku je možné hneď vedľa stanu. V našom autocampe je takisto  možný pobyt vo svojom vlastnom mobilnom dome, čiže karavane, kde sú k dispozícií elektrické prípojky.

Chatky

Naše chatky sú vybavené najzákladnejšími potrebami. Skladajú sa z dvoch dvojposteľových postelí, stolíka, stoličky, skrine a malej terasy pred vstupom, z ktorej si môžete vychutnať výhľad na autokemping. Parkovať môžete hneď vedľa chaty.

Vybavenie kempu

Celý areál autokempingu je ohradený a zabezpečený kamerovým systémom. Kemp je plne vybavený samoobslužnou kuchynkou ktorá je neustále k dispozícií a jej súčasťou sú aj elektrické spotrebiče na ohrev jedla alebo vody. Takisto výbavou kempu je aj sociálne zariadenie, pitná voda a elektrická prípojka pre Váš mobilný dom. Sprchy s teplou vodou sa spúšťajú  na žetóny ktoré je možné zakúpiť si na recepcií. Ak by ste si chceli niečo opiecť, v kempe sa nachádza aj niekoľko miest na opekanie s posedením.

Reštaurácia HUMNO

Ak by ste si chceli večer posedieť s priateľmi, priamo v areály kempu sa nachádza reštaurácia, kde si môžete pochutnať na tradičnej slovenskej kuchyni, či  čapovanom pivku.  Reštaurácia ponúka široký výber jedál ktoré si môžete vybrať podľa Vašej vlastnej chuti. Pokiaľ by ste mali záujem o WIFI pripojenie, dokážete sa na internet pripojiť v okolí reštaurácie a recepcie. Ponúkame aj rodinné, firemné akcie, oslavy  do 60 ľudí.

Bistro u ŠIBALKY

Pre milovníkov pizze sa po blízku nášho autocampingového areálu nachádza bistro u ŠIBALKY, kde si môžu objednať okrem širokého jedálneho menu aj pizzu ktorá je urobená z domáceho cesta. Ponúkame aj rodinné, firemné akcie, oslavy do 60 ľudí.

Detské ihrisko

Súčasťou autocampu je aj detské ihrisko určené pre Vaše malé ratolesti. Ak si chcete oddýchnuť na terase reštaurácie, môžete nechať Vaše malé detičky pobehovať po detskom ihrisku. Súčasťou detského ihriska sú hojdačky, trampolína, šmýkačka s pieskoviskom ale aj drevený domček a futbalové brány pre malých futbalistov.

Dajte o nás vedieť svojim známym!